Kontakty Strahovské knihovny

Adresa: Strahovská knihovna, Strahovské nádvoří 1/132  118 00 Praha 1

studovna 
tel.: 233107710 (jen v otvíracích hodinách)

Evermod Gejza Šidlovský, O. Praem.
strahovský bibliotékář
tel.: 233107748
e-mail: gejza@strahovskyklaster.cz

PhDr. Marie Kletečková
akvizice, katalogizace nového fondu
tel.: 233107737
e-mail: marie@strahovskyklaster.cz

Mgr. Hedvika Kuchařová, Ph.D.
staré tisky, katalogizace, archiv
tel.: 233107724
e-mail: hedvika@strahovskyklaster.cz

Zuzana Nejedlíková
studovna
tel.: 233107710
e-mail: nejedlikova@strahovskyklaster.cz

Mgr. Bořek Neškudla, Ph.D.
katalogizace, staré tisky
tel.: 233107706
e
-mail: borek@strahovskyklaster.cz

Erika Neumannová
zástupce ředitele v jeho nepřítomnosti, vedoucí studovny, prohlídky, propagace
tel.: 233107716
přímý: 233107749
mobil: 602190297 (pondělí až pátek od 8.30 do 16.30)
fax:233107749
e-mail: erika@strahovskyklaster.cz

Mgr. Jan Pařez, Ph.D.
správce sbírky rukopisů, editor sborníku Bibliotheca Strahoviensis 
tel.: 233107724
e-mail: honza@strahovskyklaster.cz
e-mail: jan.parez@seznam.cz

Mgr. Jan Pišna
katalogizace, staré tisky, distribuce odborných publikací 
tel.: 233107717
e-mail: jan@strahovskyklaster.cz

doc. PhDr. Petr Voit, Ph.D.
prvotisky
tel.: 233107717
e-mail: petr@strahovskyklaster.cz