On-line vstupenky

zakoupit e-Vstupenku

6. června otevřeme obnovenou Strahovskou galerii a dosavadní okruh Klášter bude o ní rozšířen. Než bude připraven on-line prodej tohoto okruhu po 6. červnu, zatím prodáváme okruh Klášter pouze do termínu 5. června. Na období po 6. červnu budeme vstupenky prodávat, až bude on-line prodej připravený. Děkujeme za pochopení.

Důležité informace:

— Lze zakoupit e-Vstupenku na dva prohlídkové okruhy: Strahovskou knihovnu a Prohlídku kláštera.

— e-Vstupenka je platná na den a na okruh, na který byla zakoupena, tzn. od 9:00 do 17:00. 

— Upozornění: prohlídka Strahovské knihovny nezahrnuje vstup do knihovních sálů, lze do nich nahlédnout. Tímto opatřením chráníme uložené knihy před jejich poškozením zvýšenou vlhkostí. Děkujeme za pochopení. 

— Některé kategorie vstupného nelze zakoupit on-line (studenstká sleva pro držitele karty ISIC, sleva pro učitele skrze kartu ITIC, držitelé karty ICOM, členové řádů a kongregací, skupinové vstupenky) — tyto vstupenky lze zakoupit na pokladně v Infocentru v kostele sv. Rocha poblíž hlavní klášterní brány.

— Při on-line nákupu zadáváte svou e-mailovou adresu, e-Vstupenka je přílohou e-mailu potvrzující úspěšný nákup.

— Při vstupu do prohlídkového okruhu se musíte prokázat eVstupenkou v tištěné formě nebo na displeji mobilního telefonu. Načtěte QR kód vstupenky v turniketu, čímž vstupenku uplatníte. Zároveň prosíme ukažte vstupenku i přítomné obsluze, která zkontroluje počet oprávněných osob a druh vstupného.

— Pokud byste potřebovali účtenku za Váš nákup, lze si ji stáhnout v uživatelském účtu, do něhož získáváme přístup během nákupu. Přihlašovací údaje obdržíte v prvním e-mailu, který Vám přijde.

Přejeme vám klidný a příjemný zážitek u nás ve Strahovském klášteře.

zakoupit e-Vstupenku