Služby návštěvníkům

V areálu Strahovského kláštera můžete strávit příjemné chvíle v některém z našich prohlídkových okruhů. V areálu je možné se občerstvit v naší restauraci, ale i v jiných provozovnách, které zde najdete. Nabízíme Vám také upomínkové a dárkové předměty v našem klášterním obchůdku, který se nachází nedaleko hlavní brány a místa prodeje vstupenek. Zároveň se můžete nechat zlákat i k odpočinku v některých z našich klášterních zahrad.

Prodej vstupenek
Prodej vstupenek

Pokladna a informace

Vstupenky na prohlídku Strahovské knihovny a dalších expozic kláštera lze zakoupit v pokladně, která se nachází v kostele sv. Rocha. Platby přijímáme v hotovosti nebo kartou. Platit lze pouze v českých korunách. Na tomto místě lze získat základní informace o prohlídkách a dalších akcích v rámci areálu. Prodej vstupenek probíhá denně v době od 9:00 do 16:30. Další možností je zakoupit vstupenky na interntetu bez nutnosti navštěvovat pokladnu, s platnou vstupenkou můžete přijít rovnou na místo vstupu do expozic Strahovského kláštera.

kde je pokladna vstupenek koupit vstupenku on-line

Pokladna vstupenekPokladna vstupenek

Toalety

Na Strahovském nádvoří jsou vám k dipozici toalety, jejichž otvírací doba je denně od 9:00 do 17:30. Přístup je bezbariérový.